Oldal betöltése folyamatban...
EN | HU
Számlaszám: OTP Bank 11735005-20550806

Szeged-Csanádi Egyházmegye

Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Szegvári Lakásotthona

6635 Szegvár, Kórógy u. 81. 


A Szeged-Csanádi Egyházmegye által 2011.07.01. óta fenntartott Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Szegvári Lakásotthona, Szegvár, Kórógy u. 81. szám alatt található.

Lakásotthonunk egy kétszintes, tetőtér-beépítéses és galériás megoldású kertes ház. A 12 férőhelyes lakásotthonunk Szegvár település frekventált helyén található, mivel a Kurca folyó és a Kórógy-tó között helyezkedik el. Ligetes hangulatot áraszt a lakásotthonunk kívülről, mert szép nagy fák és cserjék, veszik körül. Ebben a lakásotthonban teljes körű otthont nyújtó ellátást biztosítjuk ideiglenes hatállyal elhelyezett, nevelésbe vett gyermekek számára, valamint utógondozói ellátásban részesülő fiatalok számára. A településünkön található füves focipálya, a közelünkben kb. 300 méterre a Kórógy-tó, ahol a szabadidős parkot nagy kedvvel használjuk közös programjaink színteréül, és a Kurca-folyó, melyben lehetőség van a horgászatra is. Szegvár lakossága elfogadta gyermekeink jelenlétét. Aktívan részt veszünk a településünk által szervezett kulturális és szabadidős programokon, ezzel elősegítve gyermekeink beilleszkedését, szocializálódását és látókörük szélesítését.


 

Cím: 6635 Szegvár, Kórógy u. 81. 

Lakásotthon vezetője: Balogh Csilla Noémi 

E-mail: balogh.csilla.noemi@gmail.com 

Telefon: 06 20 288 0783 

Szakmai program megtekintése