Oldal betöltése folyamatban...
EN | HU
Számlaszám: OTP Bank 11735005-20550806

Gyulán résztvettünk a XIII. Mészáros Róbert Labdarúgó Emléktornán. A 7 csapatos tornán 2 csoportra osztva játszottak a csapatok. Az Ágota csapata a B- csoportba lett sorsolva 3 másik csapattal. Az első mérkőzésünk jól kezdődött. Már az első félidőben 3:1-re vezettünk, majd a második félidőben az ellenfél új taktikájához nem tudtunk alkalmazkodni, így egy utolsó másodperces góllal 5:4 arányban elvesztettük az első mérkőzésünket. A második mérkőzésünk is sok gólt és látványos cseleket, játékot hozott. 5:4-re győzni tudtunk. Az utolsó csoportmérkőzésünk a torna egyik legnagyobb favoritja ellen volt, akik még gólt sem kaptak a meccseik során. Viszont nagyon jól kezdtünk, hiszen megszereztük a vezetést egy félpályás góllal. Majd jött az egyenlítés, és ez így folytatódott 3 gólig. 3:3-as állásnál viszont szemlátomást elfáradtunk, nem tudtuk tartani a tempót, így a vége 8:3 lett az ellenfélnek. Kevés hiányzott ahhoz, hogy továbbjussunk a csoportból, de a szerencse sajnos nem állt mellénk. Így az 5. helyezést sikerült megszereznünk a pontszámok alapján. Továbbá a mi csapatunk játékosa hozta el a torna legsportszerűbb játékosa címet. Köszönjük a meghívást, jól éreztük magunkat! Hajrá Ágota!

Bibliodrámát adtak elő az ÁGOTA Közösség fiataljai ÁGOTA Falván!